Close
Skip to content

  

MINI-TRANSPORT TECH

MINI-BAGR_TRANSPORT_TECH_LOW_double
MINI-BAGR_TRANSPORT_TECH_LOW_S
MINI-BAGR_TRANSPORT_TECH_LOW
hho_low3

MINI-TRANSPORT Techniky:

  • Většinu strojů mini-techniky můžete přepravovat za osobním autem, dodávkou či pick-upem s řidičským oprávněním sk. B (celková hmotnost soupravy nesmí překročit 3500kg). Základní modely námi nabízených mini-bagrů lze převézt za osobním automobilem na ne-brzděném vozíku (celková max. hmotnost do 750kg).
  • Pro mini-bagry a ostatní mini-techniku s váhou nad 600kg budete potřebovat již brzděné přívěsy, kde se celková hmotnost pohybuje od 900-1300kg resp. 1500kg, což je většinou maximum pro řidičské oprávnění sk. B (3500kg).
  • Pokud by jste potřebovali převážet více strojů najednou popř. větší objem/váhu nákladu, pak lze skupinu B jednoduše rozšířit na skupinu B96 (celková hmotnost soupravy poté nesmí překročit 4250kg). Můžete tak navýšit objem soupravy oproti sk. B znatelných dalších 750kg. Majitelé SUV/Pickup o celkové hmotnosti 2000-2500kg pak mohou táhnout přívěs s celkovou hmotností až 1500-2000kg dle možností a hmotnosti tažného vozidla. Zde se většinou už jedná o dvoj-nápravové vozíky, které vynikají skvělou stabilitou, 2x nosností oproti jedno-nápravovým a v případě defektu, jste většinou schopni dojet k nejbližší pumpě popř. na bezpečné místo a pneu snadno vyměnit/opravit. Jedná se o něco dražší variantu, ale zkušenosti Vás většinou usvědčí, že dvoj-náprava byla dobrá volba.
  • Poslední a nejvyšší kategorie B+E pak umožňuje, aby celková hmotnost soupravy byla 6000-6500kg. Můžete tedy táhnout přívěs o celkové hmotnosti až 3500kg, což už je ekvivalent např. základního modelu od Avie. Např. námi nabízený nosič kontejneru je pak přímý konkurent.
  • Pokud by jste chtěli vozíky využívat nejen k převozu stavební techniky, ale také k transportu hlíny, písku, štěrchu aj. nabízí se pak jako vhodná varianta sklopné provedení. Jednou naložený materiál pak lehce sklopíte buď mechanicky nebo hydraulicky a rozšíříte si tak možnosti Vaší soupravy. Sklopný vozík v kombinaci s vozem 4×4 pak může nahradit případnou absenci mini-dumperu a ušetřit Vám mnoho práce při dalším převážení sypkých hmot.
  • Mezi nesporné výhody přívěsných vozíků patří jejich jednoduchost, univerzálnost, nízké povinné ručení oproti např. valníkům a VANum, velmi pomalá ztráta ceny – spíše si ji drží. V neposlední řadě na technickou musíte až po 4 letech.
    Rozhodnutí je tedy na Vás ať už, jaký-koliv model bude výborným doplňkem a pomocníkem pro Vaši mini-techniku.

 PŘÍVĚSNÝ VOZÍK do 750kg 

TVZ 750KG 1-OSA

TVZ 750KG 1-OSA

TVZ 750KG 2-OSA

TVZ 750KG 2-OSA

Technická specifikace + parametry

Pošlete mi nabídku

 PŘÍVĚSNÝ VOZÍK do 1500kg 

TVZ B 1300KG 1-OSA

TVZ B 1300KG 1-OSA

TVZ B 150OKG 2-OSA

TVZ B 150OKG 2-OSA

Technická specifikace + parametry

Pošlete mi nabídku